zażyj kultury

O stronie

„Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.” Stephen King

Kochasz czytać książki? Chętnie dzielisz się z innymi swoimi przemyśleniami odnośnie niedawno obejrzanego filmu? Jesteś miłośnikiem teatru? A może masz pasję związaną z szeroko pojętą kulturą i chcesz zarazić tym „bakcylem” również następne osoby? Dobrze trafiłeś! Oto portal zadedykowany wszystkim tym, którzy mimo szeroko pojętej cyfryzacji nie zaprzestali rozwijać się kulturalnie w tradycyjny sposób – słuchając muzyki, chodząc do kina, teatru bądź opery czy też czytając książki. Na stronie znajdziecie nie tylko ciekawe, w pełni rzetelne opinie dotyczące danej kwestii – płyty, zespołu, książki czy sztuki, ale również aktualny kalendarz wydarzeń kulturalnych.

Serwis ten został stworzony przez ludzi z pasją, którzy nie mają żadnych oporów przed dzieleniem się z innymi swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniem, opinią. Jako, że w XXI wieku sztuka i kultura powoli zamierają, to jedno z niewielu miejsc, gdzie można nie tylko przeczytać relację czy opinię na dany temat, ale także dodać coś od siebie. Zazyjkultury.pl to strona, na której niemal każdego dnia można znaleźć coś nowego. Dzięki współpracy wielu jednostek, każdy z Was może poczuć się częścią pewnej szczególnej społeczności – miłośników kultury.

Nie boimy się opinii innych, wręcz przeciwnie – mamy głęboką nadzieję, iż dołączycie do naszego grona i podzielicie się z nami tym, co Was w danej chwili urzekło, zafascynowało, zasmuciło bądź zawiodło. Najnowsza kinowa produkcja, na którą czekaliście tyle miesięcy była klapą? Napisz nam o tym! Album mało znanej kapeli podbił Twoje serce? Czekamy na Twoją recenzję. Uczestniczyłeś w koncercie mało znanej grupy rockowej? Zdaj relacje – może my też się skusimy. Wyślij nam swoje przemyślenia na kontakt@zazyjkultury.pl, a my zajmiemy się resztą – opublikujemy je w Twoim imieniu. Na co czekasz? Dołącz do nas już dziś!

Autor: admin

11.09.2014